DZIEŃ DZIECKA Z FUTBOLICĄ I FUNDACJĄ PZU

20.05.2017r. na boisku „Wiślanki” Grabie świętowaliśmy w naszej Akademii kolejny Dzień Dziecka. Wspólnie z rodzeństwem, rodzicami, dziadkami i zawodnikami było Nas ponad 300 osób! Za Waszą obecność jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Cieszymy się, że umieliśmy się wszyscy świetnie bawić. Najlepszym tego dowodem była wspólna rozgrzewka z trenerką Pauliną, w której uczestniczyliśmy wszyscy.

Najważniejszą częścią naszego programu były oczywiście nasze Dzieci. W swoim dniu Skrzaty, Żaki i Orliki spędziły czas tam, gdzie najbardziej lubią , czyli na boiskach do gry w piłkę. Niemałą atrakcją były również mecze Rodziców, w których udział brała nawet jedna z Mam!

Dzień Dziecka nie byłby jednak prawdziwym Świętem, gdyby nie prezenty i cała oprawa. Dlatego jeszcze raz chcemy podziękować Fundacji PZU, dzięki której każdy zawodnik z naszej Akademii otrzymał wspaniały prezent – dres piłkarski. Pogoda dopisała więc nie było konieczności z ich korzystania, ale wiemy dobrze, że dresy będą przydatne na treningi w chłodne dni, a także podczas obozów i wyjazdów na turnieje.

Po raz kolejny nie zawiodła nas również Piekarnia Tomasz Nosek z Grabia, która ufundowała pyszne lody, w tym roku podawane w pięknym wózku w stylu retro.

Swoje ciasta przynieśli także rodzice. Wypieki wyglądały apetycznie, ale smakowały jeszcze lepiej.

Dowodem na to jest pozostawienie tylko okruszków!

Każdy dzieciak po grze w piłce mógł się również częstować kiełbaską z grilla.

Dzięki uprzejmości Zarządu Klubu „Wiślanki” Grabie czuliśmy się na obiekcie jak u siebie w domu. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc techniczną, kulinarną i wsparcie!

Miło nam, że nasze zaangażowanie w rozwój Akademii zauważają kolejne firmy. W tym roku podczas Dnia Dziecka pomogła nam również firma Radpack.

Tak, wiemy, że wszystkim brakowało zabawy w „kręciołka”. Już dziś ogłaszamy, że następnym razem nie zabraknie go w harmonogramie.

Mamy nadzieję, że w co najmniej tak licznym gronie spotkamy się za rok!