PIERWSZY OBÓZ ZIMOWY ZA NAMI !

W dniach 28.01- 04.02 w Barcicach w ośrodku Las Vegas odbył się pierwszy obóz zimowy zorganizowany przez Akademię Piłkarską „Futbolica”. W programie sportowym, poza turniejami wewnętrznymi, grupa Żaków oraz Orlików rozegrała mecze ze swoimi rówieśnikami z Sandecji Nowy Sącz, Szkółki Piłkarskiej Korona Beskidu z Krynicy oraz Akademii Sportu Grizzlies.

Oprócz gry w piłkę nożną czekało na nas mnóstwo atrakcji. Dzięki ładnej pogodzie udało nam się zrealizować cały program. Spędziliśmy miło czas na stoku w Rytrze, gdzie zjeżdżaliśmy na specjalnych pontonach oraz tzw. jabłuszkach. Niezapomnianą rozrywką ,która na długo pozostanie w naszej pamięci był prawdziwy kulig śnieżny. Wielką frajdę sprawiła nam też gra w kręgle na specjalnie przygotowanym do tego torze w Nowym Sączu. Mieliśmy również możliwość skorzystania – w odpowiednim do wieku wymiarze czasowym – z sauny parowej i jacuzzi. Poza tym, wolne chwile wypełniały nam zabawy w gry stołowe: cymbergaja, piłkarzyki i ping-ponga.

Podczas obozu odbywały się również zajęcia z udzielania pierwszej pomocy. Prowadzone przez wykwalifikowanego ratownika ćwiczenia zostały zakończone egzaminem :)

Jednym słowem: REWELACJA!

Tak rewelacyjny obóz nie odbyłby się , gdyby nie pomoc i wsparcie Radio Taxi 919 oraz firmy Juma , która dostarczyła owoce na każdy dzień obozu.