WAKACJE Z FUTBOLICĄ ZA NAMI !

W dniach 27.06- 19.07 w Stasikówce, w ośrodku „Za Lasem”, odbyły się trzy turnusy obozu letniego zorganizowanego dla naszych Żaków i Orlików przez Akademię Piłkarską „Futbolica”. W programie sportowym, poza turniejami wewnętrznymi, dodatkowo grupa Orlików rozegrała mecze z rówieśnikami ze Szkółki Elita Brzesko i Okocimski Brzesko.
Podczas naszych obozów żyjemy jednak nie tylko samą piłką nożną. Jak zawsze przygotowaliśmy dla naszych Dzieciaków mnóstwo atrakcji. Spędziliśmy miło czas na stoku w Białce Tatrzańskiej, gdzie mogliśmy spróbować swych sił w zjeździe na Monsteroller! Niezapomnianą rozrywką, która na długo pozostanie w naszej pamięci podczas jednego z turnusów był wyjazd Pickupem na Kotelnicę. Wielką frajdę sprawiła nam też zjeżdżalnia pontonowa w Zakopanem. Ponadto w upalne dni korzystaliśmy z basenów i atrakcji na obiekcie Termy Szaflary. Poza tym, wolne chwile wypełniały nam gry stołowe: bilard i ping-pong oraz zabawy terenowe.
Natomiast wieczorami niezawodna Trenerka Paulina wciągała Wszystkich uczestników obozu we wspaniałe opowieści, w których główne role odgrywali zawodnicy Naszej Akademii 🙂
Wakacje z Futbolicą za nami !

Dziękujemy za pomoc i wsparcie przy organizacji obozów :
Radio Taxi 919
Hurtowni warzyw i owoców JUMA
Hurtowni opakowań RADPACK